fbpx

Denizli Grafik Tasarım

İlk izlenim önemlidir. Sizin ve markanızın kurumsallığını yansıtacak, doğrudan hedefe yönlendirecek güzel bir görsel içerik pazarlama başarınızı arttıracaktır. Görselliğin güzel gözükmesinden ziyade, amaçlanan duyguyu da karşı tarafa geçirebilmesi gerekmektedir. Buna en güzel örnek film afişleridir. Mesela herhangi bir film afişine bakarak korku gerilim, komedi, dram gibi tahminlerde bulunabiliyoruz. İşte denizli grafik tasarım tam olarak, pazarlamak istediğimiz üründeki heyecanımızı ilk izlemini gerçekleştiren ziyaretçilerimize gösteriyor.

düz renk

Başarılı Grafik Tasarım Nasıl Olur?

En temel ve önemli husus renk bütünlüğüdür. Düz beyaz bir kağıdın üzerine siyahla  tasarım yazmak bile göze güzel gelecektir. Bunun sebebi içinde tasarımın 4 temel ilkesinden zıt renkler prensibini barındırır. Tasarımın 4 temel ilkesi nedir derseniz:

  • Gruplama
  • Zıt Renkler
  • Hizalama
  • Tekrar ettirme

Bunlara ek olarak pazarlamak istediğiniz ürünü 3’de 1 kuralına göre yerleştirmek göze olan vurgusunu arttırılmalı, yeterli gelmezse işaret çizgileriyle daha belirgin hale getirilmelidir. Dolayısıyla amaç sadece güzel bir görsel hazırlamak değil ürünü güzel pazarlayabileceğiniz bir görsel hazırlamak.

 

Denizli Grafik Tasarım ne iş yapar?

Yukarda da belirttiğimiz gibi hedef ve sonuç odaklı grafikler yapıyoruz. Tanıtmak istediğiniz ürün her ne olursa, önce sizden hedefleneni öğreniyoruz. Pazarlamak istediğiniz ürün ve hedef kitleye uygun reklam seçenekleri sunuyoruz. Bu belki bir fotoğraftır, belki bir grafik tasarım belki de bir animasyon filmi.

Yüksek oranda verim alabileceğimiz mecralara uygun çalışmalar hazırlayarak onayınıza sunuyoruz. Ortak bir noktada buluşuncaya kadar çalışmalarımız devam ediyor.

Amacımız dost edinmek.  Düz Renk

 

denizli grafik tasarım