Ucuz İnternet Sitesi

Ucuz İnternet Sitesi

Dijitalleşen dünyada yerinizi almak istiyor ve bütçeniz fazla yoksa sizler için ucuz internet sitesi yapmanın yollarına birlikte göz atalım. Bunlardan bazıları tamamen ücretsizdir.

Blogger

Tamamen ücretsizdir. Linke tıklayarak kayıt olabilir, sitenizin adını belirleyerek websitesiniz için ilk adımı atmış olursunuz. Ardından tema seçerek kendiniz düzenleyebilirsiniz.

Medium

Medium bir websiteden daha çok blog yazmak için hazırlanmış, size özel bir isim oluşturabildiğiniz dünyanın en popüler websitelerinden biridir.

Tumblr

Tumblr’da aynı medium gibi ücretsizdir. Blog yazabilir,  kendinize ait özel sayfa oluşturabilirsiniz.

Wix

Düşük bütçeyle çok basit şekilde website yapmanıza olanak sağlayan kullanışlı websitesidir. Kendinize ait bir alan adı aldıktan sonra basit arayüzü sayesinde içeriklerinizi kolayca şekillendirebilir, kafanızdaki tasarımı yansıtabilirsiniz.

Joomla

En çok kullanılan içerik sistemlerindendir. Hazır temaları sayesinde, gözünüze güzel gelen temayı seçip kişiselleştirebilirsiniz.

Worpdress

Dünya’da en çok kullanılan içerik yönetim sistemidir. Eğer bir domain ve hostinge sahipseniz, internetten kolayca hazır bir tema bulabilir ardından kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer domain ve hostinginiz yoksa size kendi uzantısı adı altında domain hizmeti sağlamaktadır.

Fakat, benim bunlarla uğraşacak vaktim ve bilgi birikimim yok  derseniz, tamamen size özgün, kullanıcı deneyimi yüksek, mobil ve tablet uyumlu, günümüz teknolojisine ayak uyduran bir website tasarımı yapabiliriz. 

Bize ulaşmak için tıklayın Ucuz İnternet Sitesi